Projekty

Pracujeme s nadšením, láskou a přesvědčením, že každý z nás může být součástí pozitivní změny. Společně s našimi farmáři a klienty tvoříme a realizujeme malé i větší projekty. Kreativitě se meze nekladou. Přidáte se k nám?

Café MUJERES

Naše vlajková loď. Jsme Chicas a od začátku klademe důraz na podporu žen a dívek v tomto oboru. Vybíráme pro vás kávu od ženských farmářek z Kolumbie. Často jsou to matky samoživitelky.

Známe jejich příběhy, farmy a také plně důvěřujeme kávě, kterou pěstují a chceme ji ukázat světu. Věřte nám, holky v Kolumbii to obecně nemají jednoduché, dvojnásob to platí pro farmářky, které se snaží probojovat k exportu kávy do zahraničí.

Podívejte se na projekt Any Glorie Rodriguez, jedné z farmářek, které nás inspirovaly k založení Chicas Industry.
Ana Gloria pořádá víkendové vzdělávací programy pro farmářky s názvem CAMPAMENTO MUJERES CAFETERAS, se kterými Aně finančně i aktivně pomáháme.

Na seminářích se ženy učí o podnikání s kávou, od fermentací a správné péče o farmu až po založení vlastní značky a proniknutí do mezinárodního obchodu.

ORIGIN TRIPS

Pojeďte s námi za vašimi oblíbenými farmáři! Nic není nemožné, jsme tu proto, abychom vám vaše sny pomohly uskutečnit. Nestačí vám videohovor a chcete se na farmu podívat osobně?

Pomůžeme vám vše zařídit a naplánovat, budeme vám rády dělat i průvodce. Společně s farmáři pak můžete vymyslet i vlastní projekt nebo vlastní zpracování kávy!

Káva NA MÍRU

Chcete kupovat kávu od nějakého farmáře nebo farmářky pravidelně? Rády vám pomůžeme naplánovat vaše nákupy podle možností jejich sklizně. Můžeme vám pomoci domluvit i větší zásilky přímo pro vás s vlastním potiskem pytlů nebo naopak pomoci zajistit speciální mikroloty třeba na soutěže nebo na vánoční edice!

PLÁNUJEME TOHO ALE VÍC

Chicas Industry není jen firma, je to koncept, který propojuje. Spojujeme farmáře, pražírny, kávové nadšence a koncové zákazníky. Stavíme mosty mezi světy, zajišťujeme autentickou a upřímnou komunikaci.

Naše vize a nápady do budoucna:

ZLEPŠOVÁNÍ INFRASTRUKTURY

podpora zlepšování infrastruktury na farmách (systém pro čištění vody, zázemí pro zpracování a sušení kávy)

VZDĚLÁNÍ FARMÁŘŮ

zlepšení přístupu ke vzdělání (sdílení zkušeností s jinými farmáři i v zahraničí, přístup k laboratořím)

Chcete se dozvědět více? Máte vlastní nápad, který byste s námi rádi realizovali? Napište nám!