Vozíme výběrovou kávu
z Latinské Ameriky
aktuální nabídka

Naše káva vyhrála na Baristovi roku 1. místo!

Jsme Chicas Industry,
dvě nadšené holky z Česka.

Dovážíme zelenou výběrovou kávu z Kolumbie a Brazílie.

Naše farmáře a farmářky dobře známe a oni zase nás. A proto stavíme mosty mezi dvěma světy – mezi farmami a pražírnami. Káva nás upřímně baví už téměř 10 let, od zrníčka po šálek. Stále se učíme a to, co už známe, rády sdílíme. V kávě není a nemělo by být žádné tabu. Transparentnost i trasovatelnost jsou jedny z našich hlavních hodnot. A cíl je jasný – vytvářet síť, která nebude jen obchodní, ale skutečně partnerská a udržitelná.

Podívejte se na aktuální ceník a rozdělení káv, které máme nyní skladem.

Naše káva přijíždí z těchto zemí

KOLUMBIE

BRAZÍLIE

MEXIKO

JAKÁ JE NAŠE KÁVA

Naše káva je udržitelná, trasovatelná, transparentní a zejména výběrová. Ale hlavně je upřímná a opravdu z rukou lidí, které známe. Nebo se kterými se seznamujeme. Při procesu výběru a nákupu kávy jsme v kontaktu se skutečnými farmáři a také si s nimi zažíváme starosti a radosti celé kávové logistiky. Někdy je to precizně naplánovaný proces, jindy špetka magie a zaříkávání. A vždycky je to vzrušující. Zapojíme i vás, pokud budete chtít.

Naše káva je výběrová, trasovatelná a upřímná.

Jsme ženy, tak ženy podporujeme. Protože si to všechny zasloužíme.

Budujeme dlouhodobé vztahy. Je to investice, která se vyplácí.

Chcete dostávat nejčerstvější informace z našeho světa kávy?

.

ZNÁME NAŠE FARMÁŘE

Nakupujeme kávu od farmářek a farmářů, které známe. A každá káva si nese svůj příběh, ať je od nadšeného inovátora Rafaela Vinhala z Brazílie, nebo od Any Glórie z Kolumbie, matky samoživitelky a víceprezidentky asociace ženských farmářek.

PARTNEŘI

    Sorry, no posts matched your criteria.

Chceš nás podpořit? Baví tě co děláme? Nebo prostě hledáš boží mikču, batůžek či vak ze super materiálů? Máme nový merch a daly jsme si na něm fakt záležet.

Napiš nám na email info@chicasindustry.com nebo pošli zprávu formulářem: