Naše káva vyhrává první místa na soutěžích!

Naše káva vyhrává první místa na soutěžích!

První vítězství s naší kávou bylo na Baristovi roku 2022.

Ten rok jsme měly Baristu roku tak trošku pod palcem i my. Šláply jsme do spolupráce jak se samotnými organizátory akce, tak i se soutěžícími. Mimo přednášky a cuppingy, které jsme v Praze na akci vedly, jsme zajistily čtyři soutěžní loty kávy z Kolumbie. Od šílených procesových káv, až po ty úžasné krémové a ovocné. Díky skvělé práci brněnské pražírny Rebelben a našlapaného baristy Denise Kramáře se jeden z našich lotů stal opravdu tím vítězným. A není se čemu divit. To, co z téhle už tak skvělé kávy dokázali Rebelové v čele s Denisem vymáčknout, bylo neskutečné. Lahodné, jogurtovo meruňkové potěšení v podobě espressa.

Druhé vítezství bylo opět pod taktovkou (čti portafiltrem) Denise a brněnských Rebelbean.  Tento rok Denis obhájil své vítězství na Baristovi roku 2023 a vyhrál s kávou z naší milované farmy Mahusa. Rebelové opět ukázali, že jsou skvělý team a my mohly dodat tenhle geniální bylinkový wush wush a spolu s ním vyhrát druhý rok po sobě Baristu roku.

Tím naše přímé spolupráce s baristy nekončí, tento rok jsme začaly fušovat i do Brewers a spolu s pražírnou Beansmith se umístily na krásném 6. místě s kávou od Sebastiana Ramiréze!

Co k tomu dodat? Jsme strašně hrdé na to, že tyhle skvělé a upřímné kávy mohla díky nám spatřit česká kávová scéna, že máme možnost budovat pevné vztahy se super pražírnami, baristy a farmami, protože to je je to, čeho v Chicas chceme dosáhnout.

 

Hledáte i vy kávu na soutěže? Napište nám!